Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

                    wielkopolskie

English 
baner

Szkolenie dla partnerów KSOW

05.01.2018

Serdecznie zapraszamy partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich z województwa wielkopolskiego oraz wszystkie podmioty i osoby fizyczne, które zamierzają zarejestrować się w bazie partnerów KSOW do udziału w szkoleniu organizowanym przez Jednostkę Regionalną KSOW w województwie wielkopolskim. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2018 r. od godziny 11.00 do godziny 15.30 w Sali Posiedzeń I (parter) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań). Tematem szkolenia jest omówienie zasad konkursu nr 2/2018 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018-2019.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wydrukować i wypełnić niżej zamieszczony formularz zgłoszeniowy, podpisać i przesłać jego skan na adres: ksow@umww.pl do dnia 11 stycznia 2018 r.

Zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009