Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

                    wielkopolskie

English 
baner

Nowy wzór umowy dla Partnerów KSOW

17.05.2018

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz projektowanej ustawy o ochronie danych osobowych, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wprowadziło zmiany do formularza umowy na realizację operacji przez partnera KSOW. Zmienione zostały postanowienia §16 ust. 5 i 6 umowy oraz dane publikatora ustawy ROW, dane publikatora ustawy o finansach publicznych oraz tytuł i publikator rozporządzenia o konkurencyjności. Zmieniony formularz umowy został zamieszczony poniżej, a także w opublikowanym w dniu 4 stycznia 2018 r. ogłoszeniu o konkursie nr 2/2018 dla partnerów KSOW.

Formularz umowy - wersja zaktualizowana 8 maja 2018 r.

Jednocześnie przypominamy, że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na bieżąco publikuje odpowiedzi na pytania pojawiające się w ramach konkursu nr 2/2018 dla partnerów KSOW. Można się z nimi zapoznać pod adresem: http://www.minrol.gov.pl/Wsparcie-rolnictwa/Program-Rozwoju-Obszarow-Wiejskich-2014-2020/Pomoc-Techniczna/Konkurs-dla-partnerow-Krajowej-Sieci-Obszarow-Wiejskich/FAQ-konkurs-nr-2-2018. Zachęcamy do stałego śledzenia tychże informacji.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009