Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

                    wielkopolskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nagrody o wartości nawet 10 tysięcy złotych

07.01.2013

URZĄD MARSZAŁKOWSKI ZACHĘCA GOSPODARZY i DZIENNIKARZY WIELKOPOLSKICH MEDIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSACH

Rośnie zainteresowanie udziałem w konkursach organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Agroturystyka - współpraca w sieci”.

Dwa konkursy przeznaczone są dla właścicieli wielkopolskich gospodarstw agroturystycznych, trzeci konkurs skierowany został do dziennikarzy. Uczestnicy zmagań wygrać będą mogli nagrodę o wartości nawet 10 tysięcy złotych.

- W ten sposób chcemy zachęcać właścicieli gospodarstw do budowy sieci agroturystycznych i pokazania najlepszych praktyk w wykorzystaniu pieniędzy z funduszy europejskich - mówi Tomasz Bugajski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. - Konkurs dla dziennikarzy ma z kolei zachęcić lokalne media do promocji walorów naszej rodzimej agroturystyki.

KONKURS Moje AGRO-GOSPODARSTWO, MOJA UNIA
Konkurs skierowany jest do właścicieli gospodarstw agroturystycznych, które uzyskały i wykorzystały fundusze europejskie. Warunkiem udziału jest zakończenie projektu współfinansowanego ze środków UE przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do Konkursu. Celem tego konkursu jest m.in. pokazanie możliwości wykorzystania funduszy przeznaczonych na rozwój agroturystyki i przez to zachęcenie innych właścicieli gospodarstw agroturystycznych do starania się o środki europejskie.

KONKURS AGROTURYSTYKA - WSPÓŁPRACA W SIECI. MAMY PLAN
Konkurs przeznaczony jest dla grup gospodarstw agroturystycznych i współpracujących z nimi lokalnych grup działania i samorządów, które razem przygotują plan budowy i działania sieci agroturystycznej. Plan zgłoszony do Konkursu powinien zawierać opis wspólnych działań co najmniej trzech funkcjonujących na terenie Wielkopolski gospodarstw agroturystycznych, które zdecydowały się na utworzenie lokalnej „sieci” agroturystycznej.

KONKURS DLA DZIENNIKARZY
Urząd Marszałkowski przygotował także konkurs dla dziennikarzy wielkopolskich mediów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najciekawszych materiałów dziennikarskich, które dotyczą rozwoju i promocji wielkopolskiej agroturystyki oraz współpracy pomiędzy poszczególnymi gospodarstwami agroturystycznymi i tworzenia przez nie „sieci” współpracy. Konkurs jest skierowany do dziennikarzy radiowych, prasowych i telewizyjnych publikujących swe materiały w mediach wielkopolskich oraz do dziennikarzy serwisów internetowych.

SZCZEGÓŁY I REGULAMINY
Regulaminy konkursów znaleźć można na stronie www.wielkopolskie.ksow.pl w zakładce „Agroturystyka”. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: 61 626 60 46 lub mailowo: ksow@umww.pl.
Wyniki wszystkich konkursów znane będą w pierwszej połowie roku, a więc jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego 2013.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009