Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

                    wielkopolskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie na letni festiwal LGD do Chorwacj

22.04.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim międzynarodowym festiwalu lokalnych grup działania, który odbędzie się w dniach 26-28 czerwca 2015 r w miejscowości Biograd na Moru w Chorwacji.

Podczas festiwalu przewidziano wystawę produktów wiejskich wzdłuż promenady nadmorskiej. Festiwal da możliwość lokalnym samorządom, operatorom turystycznym, małym i średnim przedsiębiorstwom, artystom i rodzinom rolników zaprezentowania swoich produktów i usług bezpośrednio przed 15 tysiącami turystów.

W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło 400 osób reprezentujących 66 lokalnych grup działania, w tym 11 LGD z zagranicy, tj.: Słowenii, Polski, Czech, Włoch, Rumunii, Litwy, Węgier, Bułgarii, Hiszpanii, Macedonii oraz Bośni i Hercegowiny.

Organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach dotyczących wdrażania programu IPARD (Instrument Pomocy Przedakcesyjnej Unii Europejskiej) – drugi rok realizacji oraz dotyczących tworzenia lokalnych strategii rozwoju na okres 2014-2020.

Szczegóły dotyczące ekspozycji produktów należy przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego.
Zainteresowani udziałem w festiwalu proszeni są o zgłaszanie się do organizatora LGD LAURA na adres poczty elektronicznej: lagsummwerfestival@gmail.com. lub pod numer telefonu: 00385 23 384 549.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsce termin zgłoszenia upływa 22 maja 2015 r.  Udział w festiwalu jest bezpłatny. Organizatorzy nie zapewniają kosztów podróży, zakwaterowania i wyżywienia uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem z festiwalu: https://www.youtube.com/watch?v=HJhBTlVKFD4


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009