Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

                    wielkopolskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

7 – 10 MAJA 2015 - DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

06.05.2015

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich chętnych do odwiedzenia miejsc i atrakcji, które zostały udostępnione w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich - ogólnopolskiej akcji promocyjnej, która odbędzie się w dniach 7 – 10 maja 2015 roku.


Celem przedsięwzięcia jest promocja efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce poprzez udostępnienie szerokiemu gronu zainteresowanych odbiorców projektów zrealizowanych przy udziale środków unijnych, które otrzymały dotację w ramach Narodowego Planu Rozwoju 2004-2006 bądź Narodowej Strategii Spójności 2007-2013, bądź Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, bądź Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora  rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich” 2007-2013.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia mieszkańców. W związku z tym ważne jest, aby beneficjenci, którzy z sukcesem zrealizowali projekty dofinansowane ze środków unijnych, pokazali je społeczeństwu.

Zapraszamy do aktywnego udziału w akcji, do poznawania potencjału całej Polski i własnego regionu. Atrakcje w ramach akcji dostępne są w okresie od 7 do 10 maja br.
Na stronie internetowej www.dniotwarte.eu znajdują się szczegółowe informacje o projektach i propozycjach, jakie zostały przygotowane przez beneficjentów, którzy zgłosili swój udział w tym przedsięwzięciu w Państwa okolicy. 

Zachęcamy do obejrzenia spotu promującego akcję: https://youtube/6XNUSq4bPTA

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że 29 kwietnia rozpoczęła się ogólnopolska promocja medialna akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Składają się na nią:

1)  Akcja promocyjna na antenach TVP 2 oraz TVP Regionalna
Codziennie od 1 do 9 maja na antenie TVP 2 w programie „Pytanie na Śniadanie” oraz na antenie TVP Regionalna będą prezentowane najciekawsze atrakcje dostępne w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Nie tylko te największe i najbardziej rozpoznawalne, ale również te małe i skromne, których istnienia nie dostrzegamy, choć często z nich korzystamy.

W programie „Pytanie na Śniadanie” wyemitowane zostaną dedykowane felietony, wejścia i relacje „na żywo” oraz wejścia pogodowe. Z kolei na antenie TVP Regionalna codziennie od 1 do 6 maja ok. godz. 17.20 będą emitowane felietony prezentujące atrakcje. W dniach 7-9 maja na antenie TVP Regionalna przeprowadzone zostaną po 4 relacje „na żywo” z miejscowości w których organizowane są Dni Otwarte.
Dodatkowo została uruchomiona specjalna zakładka na stronie www.dniotwarte.tvp.pl,na której sukcesywnie będą zamieszczone materiały filmowe przygotowane w ramach akcji promocyjnej.

2)  Kampania promocyjna w radio
W dniach 29 kwietnia – 9 maja w stacjach ogólnopolskich (RMF FM, Radio Zet, Program 1 i 3 Polskiego Radia) będzie emitowany spot reklamowy zachęcający do odwiedzenia Dni Otwartych Funduszy Europejskich w całej Polsce.

3)  Promocja w mediach
W najbliższych dniach przewidziano dodatkowe działania promocyjne w różnorodnych mediach w formie dedykowanych materiałów promujących akcję.  Będą one publikowane w:
-        Programie 1 Polskiego Radia (audycja, 6 maja)
-        Dzienniku Fakt (artykuł, 30 kwietnia)
-        Dziennikach regionalnych wydawnictwa Polskapresse (artykuł, 4 maja)
-        Dzienniku Super Express (artykuł, 8 maja)
-        Na portalach Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl (artykuły w sekcjach poświęconych Funduszom Europejskim)

5) Działania dodatkowe w internecie
Prowadzona jest kampania Dni Otwartych na Facebooku. Dodatkowo publikowane są newsy na stronie www.FunduszeEuropejskie.gov.pl oraz www.DniOtwarte.eu prezentujące najlepsze atrakcje w ramach akcji.Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009