Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

                    wielkopolskie

English 
baner

Wyjazd studyjny dla samorządowców województwa wielkopolskiego

30.09.2016

Szanowni Wójtowie, Burmistrzowie, Starostowie,

w imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym do województwa podlaskiego organizowanym przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie wielkopolskim.

Wizyta odbędzie się w dniach 6 - 10 listopada 2016 r. Celem wyjazdu jest zapoznanie uczestników z przykładami interesujących projektów zrealizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 w województwie podlaskim oraz nawiązanie współpracy pomiędzy samorządowcami oraz lokalnymi grupami działania z terenu województwa podlaskiego.

Zainteresowanych wyjazdem proszę o wypełnienie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego do  7 października 2016 r. na adres ksow@umww.pl.  O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu w sprawie wyjazdu jest Pan Adrian Kapuściński tel. 61 626 60 39

 

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009